народный депутат Украины
Общество, политики, да и рядовые граждане, наконец-то начали осознавать роль энергетики в украинской экономике...
События в Украине - 25 липня 2017, 14:21
Громадський діяч, адвокат
Відкладення надання траншу МВФ на курс гривні в цьому році ніяким чином не зможе вплинути.
События в Украине - 25 липня 2017, 14:11
Нарешті священнослужителів УПЦ МП судять за злочини, пов‘язані з сепаратизмом. Тобто, в Україні московські попи дійсно перейшли грань і навіть не приховують цього. Деякі з них вважають себе над людми.
События в Украине - 25 липня 2017, 12:30
Чи в змозі законопроект 6327 запропонувати дієву альтернативу фінансування через ліжко-місця?
События в Украине - 25 липня 2017, 11:30
По регионам прокатилась волна "акций нацменьшинств". Как это было и кто за этим стоит?
События в Украине - 25 липня 2017, 09:18
Война́ — конфликт между политическими образованиями — государствами, племенами, политическими группировками и так далее, — происходящий на почве различных претензий, в форме вооружённого противоборства, военных (боевых) действий между их вооружёнными силами.
События в Украине - 25 липня 2017, 08:46
Як буде змінено державну політику України у сфері охорони здоров’я? Швидко чи результативно?
События в Украине - 24 липня 2017, 16:13
Закон у сьогоднішньому варіанті не тільки посилить соціальну несправедливість, а й в багатьох пунктах суперечить низці конституційних приписів, що мають бути обов’язковими для всього законодавств
События в Украине - 24 липня 2017, 13:26
заместитель директора компании SOCIOPOLIS: SOCIAL, POLITICAL & MARKET RESEARCH
Согласно соцопоросам, за продолжение АТО выступает 42% украинцев
События в Украине - 24 липня 2017, 10:41