ПОСЛЕДНИЕ МАТЕРИАЛЫ
Недолуге керівництво, чи розкрадання тестів на коронавірус в лавах ЗСУ?
Всі країни Європи та їхні Збройні Сили успішно борються з хвилею захворювань на COVID - 19, проте, у Збройних Силах України й досі головною зброєю проти коронавірусу є флюорографія
В Україні відсутне місцеве самоврядування (далі - МС). Діючий закон про МС не відповідає Конституції України, що є фундаментальною проблемою. І вона потребує розв'язання в першу чергу.
Спроба "Слуг" забезпечити свою присутність у місцевих радах з використанням 5% бар'єру на вскукраїнському рівні, нк витримує критики. Така спроба є показником неспроможності "Слуг" бути при владі.
Олег Березюк про правоохоронну реформу
За основу можна було б взяти нещодавно підготовлену колишнім Першим заступником Генерального прокурора України Олексієм Баганцем концепцію вдосконалення діяльності правоохоронних органів
Новости науки - Вчера, 23:07
Нидерланды против России
Правительство Нидерландов сообщило, что подаст в Европейский суд по правам человека иск против России в связи с крушением в Донбассе малайзийского Boeing рейса MH17.
Экономика пошла на восстановление: так считают в Минфине
По данным Министерства экономики, за пять месяцев 2020 г. экономика Украины упала на 5,9%. Оценки Министерства финансов более оптимистичные: спад на 4,8%.
О пожаре на Луганщине: цифры и факты
Буду ставить вопрос о внесении изменений в бюджет и выделении дополнительных средств на ликвидацию последствий пожаров. Иначе с бедой мы не справимся.
«Свадебный» президент Владимир Зеленский почувствовал себя мировым лидером
Глава украинского государства раздаёт указания: Россию в G7 не принимать; нормандский формат провести; прекратить все войны; направить финансирование на медицину и решение климатических проблем.
лідер партії "За майбутнє"
Необхідно відмовитися від таємних домовленостей, переговорний процес щодо подій на Донбасі має бути прозорим та зрозумілим для громадян.