Власник сторінки
член Наблюдательного совета Института энергетических стратегий
Подивився на Усика і Трампа. Порадів за обох. Несподіваний візит боксера Усика у Овальний кабінет президентів США – це варто розцінювати виключно як кастинг.
А ще як інструмент для дратування і попередження Зеленському. І
показати йому, що не лише він в пріоритеті для США як президент.
Просто так у кабінет президента США не заводять. І гроші за це не
заплатиш. Тому щоби не розповідали і не шепотіли від Ахметова, Пінчука і квазі-європейських
активістів (або як іще опоненти називають їх зневажливо «соросятами»), що це їх
заслуга, то варто згадати Козьму Пруткова: якщо на клітці слона прочитаєш «буйвол»
- не вір очам своїм.
Відразу можна поставити у сторону усі ці домисли та аналіз «казуса
Усика» - чи піде він на вибори чи не піде. Піде. Нікуди не дінеться. І поки що
йому вдається петляти між своїми реальним уявленнями і світоглядом та віртуальною
Україною. Але чим ближче до виборів – тим більше ми будемо взнавати про Усика щось
нове.
Після одкровень про українську мову і пропаганду, в якій, як
виявилось, жив Усик – можна очікувати і появи версій, що прадіди Усика воювали
у січових стрільцях або бились пліч-о-пліч з Бандерою чи Мельником (це кого
перепоховали нещодавно). Але це вже все на розсуд «рекламщиків» Ахметова і Пінчука,
європейських активістів, які вже намотують як акули кола навкруг Усика. Політ фантазії
дозволяє створити із Усика не просто патріота, а мега-патріота. Ну вдалося же Зеленському
у 2019 році ставати «грудью» на захист Булгакова, а у 20226 році махнути рукою
і знести простий пам’ятник. Отож ж бо й воно.
Взагалі я вірю, що Усик дійсно не хоче йти у політику. Але клин клином
вибивають. Тому його кандидатура може виявитись перспективною у розрізі
сучасної політики США. Тому і топчуться навколо Усика усі кому не лінь. Та й
заодно ця кандидатура є підтвердженням того, що насправді в українському суспільстві
немає політичної і виборчої довіри до армії. Після ТЦК, «яєць по 17», аферистів,
які обсіли армію з усіх боків – суспільство не буде однозначно ставитися до
Залужного, Білецького, Буданова та інших. «Ложечки вы не брали, но осадочек остался».
Повертаючись до одкровень Усика. Можна ж було стільки не говорити.
Якщо ти в політику не йдеш, то для чого із себе ліпити у США (!!! не в Україні)
патріота, знавця мови та історії. На це є своє пояснення. Примітивне і просте. Якщо
Зеленський, Гончаренко, Білецький, Залужний, Буданов і мільйони інших перевзулись,
то що Усику не можна перевзутись? Адже при цьому можна спокійно далі розмовляти
російською мовою вдома чи з друзями. Та й багато всього іншого робити. Не варто
забувати, що Усик декларує (менш прямо) свою приналежність до Української православної
церкви, віросповідання не декларативне, а життєве, а також близькість до керівника
УПЦ митрополита Онуфрія.
Тому тактика Усика мімікрувати під сучасний стиль поведінки в
Україні (показова українськість, вишиванки, мова, «код нації», нова історія) – абсолютно
точно дасть свій результат. І за Усика підуть голосувати такі ж «неофіти» від
Закарпаття і Галичини до Херсона та Харкова. Головне, щоб потім Ахметов з
Пінчуком та квазі-європейські активісти не ображались на Усика, який їх «кидане»
після виборів.
Згадуються байки про членів Політбюро СРСР до «перебудови». Після
несподіваного обрання Горбачова генеральним секретарем більшість із них ніби-то
(чутка все таки) іронічно говорили: а всім розповідав, що його цікавлять настриги
овець. Настриги овець сьогодні – це сукупність факторів (від вишиванки до Криму).
От і Усик буде всім говорити як його змушували у Криму говорити російською мовою. Напевно ті самі, що потім продали лідеру
«Кварталу 95» Зеленському квартиру у Ялті.
Тому, що іще українцям планує розповідати Усик настриги овець) –
покаже час. Але лише питання віри українців: чи вони сприйматимуть за чисту монету
перевзування Усика чи будуть вірити, що це йому потрібно лише для досягнення влади.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.