ПОСЛЕДНИЕ МАТЕРИАЛЫ
Історія є циклічною!
Щодо досвіду пошуків компромісів у розбудові добросусідських відносин з Російєю протягом 1918-1933 років як історичного уроку для сучаних політиків.
Теперь многое будет зависеть от того, сумеет ли Украина на должном уровне профинансировать заявленные программы по энергетической эффективности.
Хочу напомнить, что в 19 ОТГ у линии разграничения не проведены выборы. Государство обязано предоставить людям возможность реализовать свое конституционное право избираться и выбирать.
Если вы еще раздумываете, то сейчас самое время решиться. Впереди очень сложный период, и может так случиться, что мест в больнице хватит не всем.
Украинский политтехнолог
“САП і НАБУ в нас дійсно як пороблено”. Речь идёт о, так называемом, одесском деле. Несмотря на некое затишье, основные юридические баталии в нем еще впереди.
поолитолог, специалист в геополитике, экономике, конфликтолог,
Дмиртий Разумков – последствия и перспективы
Специально, решил провести анализ после появления рейтингов, которые я и прогнозировал
народний депутат України
Мільйони на штрафах. Як МВС заробляє на камерах фіксації порушень ПДР
Система авітофіксації приносить МВС мільйони доларів. Але, з огляду на статистику ДТП, ані закон №1231-ІХ, який підвищує штрафи, ані відеофіксація проблему аварійності не вирішують
эксперт, политолог
Москва націлилася на наші газосховища
За допомогу Україні енергоресурсами для проходження зими Москва може вимагати контролю над нашими ключовими стратегічними активами в енергетиці – ПСГ та атомкою. Плюс обов’язкові політичні поступки.
член Наблюдательного совета Института энергетических стратегий
Як у «Нафтогазі» і «Енергоатомі» співають «батько наш бандера, Україна мати»
Меморандуми, меморандуми, одні порожні меморандуми. «Нафтогаз» знову обіцяє наростити видобуток газу, «скажено» бурити все, що рухається.