Несправжні патріоти

10 апреля 2019, 15:29
Владелец страницы
журналист
0
37

черговій програш патріотів

І ось що ми маємо після 1-го туру чергових виборів. Сучасний український націал-патріотизм  став бридким та жалюгідним явищем. На сьогодні патріотом України може стати будь-хто з будь-якої країни.
        Справжні націоналісти вже давно продали гасло "патріот" лібералам. Якщо якийсь афроамериканець сьогодні натягне на себе вишиванку чи футболку з тризубом, а на додачу ще й заспівав гімн України - то все, він українець навіть більше ніж будь-хто з Вас. А якщо не дай Бог ти з цим не згоден, то шизануті вишиватники одразу обіллють тебе брудом, обізвуть нацистом і расистом, а можуть ще й в агенти Кремля записати.
В Україні поняття патріот і націоналіст зараз не мають нічого спільного. Патріотом сьогодні називають себе ті, хто підтримує нинішній режим, євроінтеграцію або гей-паради. Вони ніколи не підуть на фронт, бо для них весь патріотизм це вже вищезгадані вишиванки і футболки з тризубами.
         В той же час націоналісти, які з 2014 року, поклали своє життя заради України, націоналісти, які готові в будь-який момент загинути за Україну, для цих диванних патріотів стають кремлівськими агентами, нацистами та фашистами. Їх переслідують, судять, ув’язнюють, а вишиватники цьому щиро радіють. Все це можна підсумувати так: хтось готовий за Україну віддати життя, а хтось кілька сотень за вишиванку. Ось і вся різниця між цими людьми.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.