"Партія Регіонів" не здається!

27 квітня 2018, 14:16
Власник сторінки
0
278

Осередки комунізму та реваншизму ПР на Донеччині

Є на підконтрольній Україні території Донеччини районний центр Олександрівка. А в Олександрівському районі - с. Новостепанівка. Сільські діти відвідують навчально-виховний комплекс, який очолює така собі Лаврова Ірина Борисівна.

Відвідування вказаного закладу шокує: опиняєшся в далекому минулому. Складається враження, що час у школі зупинився. Так, наприклад, у школі збереглася ПІОНЕРСЬКА КІМНАТА!!! Невже у НВК виховують піонерів – майбутніх комсомольців та комуністів?

А ось на стенді «Почесні гості» бачимо фото «легітимного» Віктора Федоровича Януковича в оточенні школярів (напевно піонерів).   

Постає питання: як це можливо у 2018 році? Через 4 роки після Революції Гідності та 26 років з часу проголошення Незалежності України.   

Втім, є певні пояснення цим фактам. Річ у тому, що директор НВК -
І.Б. Лаврова є членом партії
"Наш край", яка, як відомо, складається з колишніх «регіоналів». Можливо вказана школа входить до складу партійних  проектів по поступовому відновленню «режиму Януковича» та повернення «сім’ї» до влади?

Цікаво: скільки ще в маленьких селищах та містечках Донбасу таких артефактів? І хтось спроможний навести тут порядок?  

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.