Столичное рейдерство продолжается

21 червня 2017, 09:50
Власник сторінки
Юрист
0
3179

В этот раз речь пойдёт о всяких шаурмушнях и прочих натуральных рейдеров, которые действительно работают без документов!

На Лыбедской ситуация дошла до абсурда, то есть мы имеем бизнесменов которые честно прошли процедуру тендеров, платят налоги в общем создают реальную инфраструктуру социально-бизнесовую. Но, есть и те, кто просто берут и ставят там свои Kofeinи шаурму! Какой смысл было вводить тендерную систему? Сносить незаконные МАФы? Если они как грибы снова заполоняют Киев!

Дальше привожу примеры реакции общественности и ответы соответствующих ответственных структур. До громадської організації «Об’єднана Територіальна Громада» звернулись мешканці та підприємці Голосіївського району, які скаржаться на незаконну діяльність суб’єкта господарювання, який здійснює свою діяльність в тимчасово розміщеній споруді під назвою «KofeiN» в безпосередній близькості до виходу зі станції метро «Либідська» у напрямку  вул. Антоновича на Либідській площі поряд з «Аптекою 911» (схематичне розміщення споруди та її зображення додається).

Мешканцями та підприємцями Голосіївського району за результатами самостійної громадської перевірки було встановлено, що:

1.          У вищезазначеній тимчасовій споруді здійснюється господарська діяльність без державної реєстрації як суб’єкта господарювання, що є порушенням ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

2.          Вищезазначений суб’єкт здійснює торгівлю у невстановлених та заборонених місцях без дозвільних документів, чим порушує ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи вищезазначене, прошу Вас встановити та притягнути винних осіб до відповідальності та здійснити невідкладні заходи щодо припинення адміністративного правопорушення.

Про результати розгляду даного звернення просимо повідомити письмово на адресу: 04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 72А.

Это обращение общественности к Начальнику Голосіївське УП ГУНП в м. КиєвіКуленку Сергію Анатолійовичу.

 

Таких обращений к Голосеевской РГА – бесчисленноемножество. В КГГА отреагироваликудабыстрее! Дали чёткийответ, чтоданныеконструкции на Лыбидскойстоят незаконно! У Менявопрос, есличёткийответофициальныхорганов, то почемуони там до сих пор стоят?

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.