ЧИ ПРИЧЕТНІ ПЕРШІ ОСОБИ ДЕРЖАВИ ДО ВИБУХУ У БАЛАКЛЕЇ?

23 марта 2017, 12:31
Владелец страницы
0
105

У Балаклеї знищено склад боєприпасів ракетно-артилерійського призначення. Так, розумію, хтось собі на Канари на гарний палацик заробив.

У Балаклеї знищено склад боєприпасів ракетно-артилерійського призначення. Так, розумію, хтось собі на Канари на гарний палацик заробив.  Це з одного боку, а з іншого це веде до ослаблення обороноздатності  української армії. Не відчуваєте якесь дежавю? З одного боку на терезах благополуччя якогось індивіда чи кількох індивідів, а  із іншого обороноздатність країни.

І знову все б нічого. Але цей самий індивід більш всього психологічно був готовий до вчинення диверсії. А чого ж. У СБУ займаються кожну хвилину тим, щоб  контрабанда в зону війни не йшла. Напевне тому й видавали у ручному режимі тисячі дозволів на перевезення вантажів.  Військова прокуратура величезні потуги зосередила на тому, щоб виявити контрабандистів серед керівництва. Мабуть тому й було заарештовано десятки генералів та полковників, котрі кришували контрабанду.  

А знаєте, що найприкріше. Певна відповідальність за те, що трапилося в Балаклеї, лежить на перших особах держави. Це ж вони зробили все, щоб ті, хто розстрілював Майдан, хто займався корупцією в державі після революції гідності сіли у тюрму

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.