Через землю розгорівся скандал на Хорольщині. У справу «пішов» молоток.

17 ноября 2017, 22:23
Владелец страницы
0
622

МОЛОТОК ТО ВЕЛИКА СИЛА ПРИ РЕЙДЕРСТВІ.

На околиці села Мелюшки  Хоролського району , що на Полтавщині, знаходиться ферма. Порядкує на ній  місцевий мешканець Сергій Рева. Територія із землею 10, 7 га. Але напевне комусь приглянулася ця ділянка, бо вже кілька разів, кажуть,  мав конфлікт із єгерем Анатолієм Яковенком.

–У мене за цей рік вже тричі виникали конфліктні ситуації із Яковенком. Є й відповідні звернення у поліцію. Але ні на одне звернення реакції не було. Останній конфлікт трапився нещодавно. Приїхав Яковенко із мисливцями і на шлагбаумі, що веде до господарського двору почав збивати замок. Хоч поряд є дорога, якою можна проїхати до мисливських угідь. 3 листопада вночі Яковенко приїхав на джипі, був ще й вантажний МАН (бензовоз) перекрили дорогу на територію ферми. Спробували демонтувати шлагбаум. Я почув шум і сховався у кущах. Почулися постріли. Тоді я зателефонував на 102. Хвилин через десять  нападники почали тікати. Я впевнений, що їх попередив хтось  із поліції, що Рева викликав опер групу ,– пояснює Сергій  Рева.

Говорить , йдуть постійну погрози в його адресу та на адресу рідні. На даний час чоловік написав заяву в суд на дії, точніше на бездіяльність, слідчого. 

Про останню конфліктну ситуацію детальніше на відео.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.