ЯК ВИГЛЯДАЄ БУДКА ПОРОШЕНКА?

10 июня 2017, 00:30
Владелец страницы
0
627
ЯК ВИГЛЯДАЄ БУДКА ПОРОШЕНКА?
Фермери Миргородщини біля Верховної Ради

Фермери та працівники інших галузей аграрного сектору, а також небайдужі громадяни прийшли під стіни Верховної ради, щоб сказати своє «Ні», продажу землі.

Фермери Полтавщини навіть показали будки Порошенка, Гройсмана та Путіна. На будках написи : «Він хоче вкрасти українську землю».

У сьогоднішніх умовах продаж землі абсолютно не можливий. По перше,  Порошенко і іже з ним мають ліквідувати в Україні олігархат. Не можуть кілька мафіозних сімей керувати державотворчими процесами. По-друге,  розмови про продаж землі можуть вестися лише після закінчення війни із російським окупантом. По третє, має бути створена дієва система судової влади та законодавчі обмеження при продажу землі мінімум на 10 років. І постає риторичне запитання: А чи може Порошенко ліквідувати сімейні олігархічні клани, коли й сам є олігархом? А це означає, що допустити продаж землі  у нинішніх умовах при діючій корумпованій владі не  можна.  І лише громадяни, об’єднавшись,  можуть зупинити процеси із продажу землі

Що ж відбувалося під стінами Верховної Ради під час акції протесту проти продажу землі?

Про це у нашому телесюжеті "Фермери показали будку Порошенка..."


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.