Хто у Вінниці робить брудну роботу для Яценюка?

24 марта 2015, 10:01
0
83

Хто у Вінниці робить брудну роботу для Яценюка?

«Наступного тижня маємо зібратися й сказати: "Ні — антинародним тарифам!", і нас має бути в десять разів більше.  В Україні собівартість газу, який ми самі видобуваємо, коштує 50 доларів. То хай нам його продають по сто доларів. А підприємці за 1000 кубів газу платять 11 тисяч, тому й закриваються масово малі виробництва і магазини». Це – цитата зі «спічу» Віктора Малиновського на т.зв. «тарифному віче», яке зібрало на вихідних зо три десятки осіб на площі Небесної Сотні.

Малиновський з громадською організацією «Голос народу», якій постійно не подобався стан у комунальному господарстві (але конкретних пропозицій щодо вирішення проблем ніхто і ніколи від них не чув)  взагалі «спіймав тему» – критикувати він вміє і полюбляє. Тому пан Малиновський бомбардує Інтернет блогами, громадян листівками і газетами, слухачів – революційними промовами. Щоправда – псевдо-революційними, але про це згодом.

У всіх цих контр-тарифних виступах Малиновського, ідеї яких, безумовно, поділяє абсолютна більшість громадян, адже ріст цін на комунальні послуги дійсно шалений, є декілька деталей, на які пересічні українці не звертають уваги. А дарма. Саме у цьому криється мотивація вінницького політика.

Малиновський критикує абстрактну «владу», президента, уряд в цілому (не називаючи прізвищ), персонально Гройсмана, якого борець з тарифами давно і принципово не любить, кого завгодно. Але… Прізвище Яценюка і, тим більше, «Народного Фронту», який взяв на себе відповідальність за комунальні «реформи», для Малиновського «табу».

«Народний Фронт», йдучи на вибори обіцяв кардинальні зміни у системі ЖКГ. Більшість виборців у багатомандатному окрузі підтримали цю партію, і Яценюк отримав право формувати Кабмін. «Кардинальні реформи» у виконанні Кабміну перетворилися на повільний геноцид українців. Комунальний тарифний зашморг дійсно зав’язався на шиї кожного громадянина з доходами на рівні середніх і нижче.

«Голос народу» сором’язливо мовчить і не нагадує «Народному Фронту» про його зобов’язання якісних реформ. «Голос народу» втрачає силу, коли мова заходить про персональну відповідальність Арсенія Яценюка за провал реформ. «Голос народу» незграбно намагається відвести народний гнів від «Фронту» на абстрактну «владу».

Якщо це так – то за усією цією клоунадою з «громадською активністю», криється дійсно єзуїтський план «фронтовиків». Подібними виступами відвести від себе прокльони людей і висловлення Яценюкові народної недовіри. І такі, як Малиновський свідомо чи ні, цей план реалізовують.

У якості спростування наведеної вище інформації пропонуємо пану Малиновському на наступному «віче» чесно і голосно сказати, що «Народний Фронт» брехав, коли казав про якісні реформи в ЖКГ. І дати оцінку персонально Яценюку, який заявив, що його уряд найкращий і найдієвиший за всі роки незалежності.

Скаже? Візьмемо власні слова назад.

Але дуже сумнівно, що на подібне у Малиновського вистачить сміливості.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.