Нові свідчення російського сліду у штурмі Вінницької ОДА 6 грудня 2014 року

6 мая 2015, 15:55
0
208
Нові свідчення російського сліду у штурмі Вінницької ОДА 6 грудня 2014 року

Днями у Києві сталося вбивство двох міліціонерів. Столичні ЗМІ відразу ж дізналися про те, що у бандформуванні замішана дівчина з Вінниці.

І прізвище вказали – Віта Заверюха. В причастности к расстрелу киевских милиционеров заподозрили 20-летнюю девушку

Перше речення для того, щоб часу не гаяти. І доводити, що Заверюха, може, й непричетна, й не винна.
І причетна. І винна.

Питання в іншому – звідки корені «популярності» цієї пані? Чому вона стала відома всьому сегменту російського Інтернету,а звідси – регулярним фігурантом сюжетів кремлівських пропагандистів?

І «зігі» кидає Вооружена и опасна: неонацистка Вита Заверуха требует геноцида русских

І по мирних селах стріляє


І бандитизмом займається Як Віта Заверуха ходила бомбити російську фірму. Без бійки не обійшлося

Чому стільки уваги 20-річній дівчини в мережі інтернет? Чому не комбати, і не солдати зі стажем стали об’єктом прискіпливої уваги російського ТВ, яке зі шкіри лізе, щоб засвідчити «фашистів» в Україні?

А тому, що ця Віта, свідомо чи несвідомо була використана у якості «боввана» (термін з карткових ігор) для сюжетів «кисилівської» телеагітації.

Їй давали місце у «прайм-тайм» кращих російської телеканалів. Її цитували у центральних ЗМІ в Москві. Про неї робили аналітику, що: «Віра Заверюха – це сучасна Ільза Кох». І мети добилися. Вінницька гопниця стала цитованою російською пропагандою «зіркою».

Тобто її заздалегідь готували і спрямовували для того, щоб вона відповідала цілям російської пропаганди. І замовники були відповідні.

І тут ми повертаємося до найцікавішого. Віта Заверюха разом із приятелем Котовим була одна з виконавців штурму Вінницької обласної ради 6 грудня 2014 року.
Агент ФСБ + ще декілька агентів ФСБ?

І після цього хтось буде розповідати, що штурм був «імпровізацією»!?
Як казав гуманіст Юліус Фучік: «Люди, будьте пильними».

Провокатори і зрадники не просто поруч з нами. Вони – уже тут. Такі як Віта Заверюха. Чи можемо ми уявити, що ці злочинці могли наробити 6 грудня в нашому місті під час масових запрошень під облрадою? Якщо в них була можливість організувати акції навіть у Києві, з транспортом, картами, шляхами відступу, зброєю та іншим. Щоб вони могли зробити в рідному місті… «Ми повинні були стріляти у натовп» каже на камеру один з негідників, тобто натовп – це українці? Кияни, вінничани, мешканці Сходу?

Нічого немає таємного, що не стало б явним, тому дуже скоро спільнота дізнається про роль інших заколотників запрошень у Вінниці, таких як Палій, Малиновський та інших «патріотів». Але не приведи Боже, щоб ми дізнались про це за рахунок нових загиблих правоохоронців та їх осиротілих діточок.

Боже, бережи Україну!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.