Людмила Щербаківська: « Ми закликаємо Президента України накласти вето

19 вересня 2014, 20:54
Власник сторінки
0
48

Людмила Щербаківська: « Ми закликаємо Президента України накласти вето на законопроекти про спеціальний статус Донбасу»

Вчора, 18 вересня 2014 року, під час круглого столу, в якому взяли участь депутати обласної ради, представники громадських організацій та журналісти, голова Вінницької обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» засудила прийняття законів про особливий статус Донбасу. Вона висловила позицію партії щодо необхідності скасування законів про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу та про амністію учасникам незаконних збройних формувань Україні, як таких, що носять антинародний та антиконституційний характер.

«Вінничани занепокоєні прийняттям цих законів. Наші партійці постійно чують нарікання громадян щодо цього у транспорті, на вулиці, при особистому спілкуванні. Люди називають це не інакше, як «здачею Донбасу» та «зрадою України». Вони впевнені, що такі непродумані кроки влади не зупинять війну, а тільки погіршать ситуацію у Луганській та Донецькій області. Недаремно Юлія Тимошенко провела паралель між голосуванням цих законів з ухваленням 16 січня "дикторських законів" Януковича. І тоді, і зараз вони приймалися в непрозорий спосіб, в режимі таємного голосування, з приховуванням інформації від суспільства», - зазначила Людмила Щербаківська.

За словами голови обласної «Батьківщини» проведення 7 грудня 2014 року на контрольованих бойовиками територіях виборів до місцевих рад дасть змогу легалізувати владу окупантів. Адже лідери бойовиків та сепаратистів під дулами автоматів виграють вибори. Такий сценарій Путін вже «розіграв «у Криму. Людмила Щербаківська зазначила, що ці закони легалізують силову структуру терористичних організацій.

«Статтею 5 закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу передбачена участь органів місцевого самоврядування у призначенні суддів та прокурорів. А стаття 9 визначає, що "рішенням міських, селищних, сільських рад створюються загони народної міліції. Тобто на базі незаконних військових формувань проросійських бойовиків буде створена, так звана, народна міліція. Це означає, що вчора це був загін бойовиків «Оплот», «Ночные волки» і так далі, а сьогодні він стає народною міліцією. Лідери сепаратистів, які катували українських патріотів, і надалі це робитимуть, але вже в офіційно визнаному Україною статусі прокурорів та суддів», - повідомила очільниця вінницької «Батьківщини». 
Насамкінець Людмила Щербаківська висловила сумніви щодо дотримання законності під час голосування в парламенті.

«Наша парія обурена не тільки змістом цих законів, але й порушенням процедури голосування, коли ці закони приймались. Фракція «Батьківщина» не голосувала за ці ганебні закони. Як стало відомо, те ж саме робили й представники інших фракцій. Тому викликає подив, як з‘явилось відповідно 227 та 287 голосів «за». Через підозри у фальсифікації, ми розпочинаємо публічний збір підписів депутатів, які не голосували за ухвалення цих законів. Якщо наші сумніви підтвердяться, буде підготовлено та подано до Генеральної прокуратури заяву про вчинення злочину із фальсифікації результатів голосування у парламенті», - наголосила голова обласного осередку «Батьківщини».

«Батьківщина» закликає Президента України накласти вето на законопроекти про спеціальний статус Донбасу. 
Прес-служба Вінницької обласної партійної організації «Батьківщина»

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Батьківщина,Вінниця,Людмила Щербаківська
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.