Всі політики настільки гарні, що складно вибрати?

14 мая 2014, 20:23
Экономист
2
36

лише за два тижні до виборів 45% виборців досі не визначилися з власним вибором щодо кандидата в президенти

«На сьогодні «стару еліту ПР» представляють Добкін, Царьов і Тігіпко. У них спільна і вельми дивна лінія поведінки: звинувачувати власний електорат і державу, причому скаржачись країни-агресора. У нас вже був досвід викривача «невдячних громадян» - Ющенко зійшов з політичної арени швидко та остаточно, громадяни його образ не оцінили», - таку думку висловив заступник директора Агентства моделювання ситуацій (АМС) Олексій Голобуцький, та зазначив, що на цей час згідно останнього опитування GFK Ukraine, лише за два тижні до виборів 45% виборців досі не визначилися з власним вибором щодо кандидата в президенти.

«У наших реаліях це означає не те, що всі політики настільки гарні, що складно вибрати, а що практично кожен другий громадянин не зміг знайти силу, здатну представляти його інтереси. Претензії і до партій в тому числі - адже за кожним з основних претендентів стоїть досить сильна партійна структура», - вважає експерт.

За словами Голобуцького, фактично, це колишній електорат ПР, який до регіоналів вже не повернеться за будь-яких умов, але нових виразників своєї думки так і не знайшов поки що.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Київ,Україна,політика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.