ПлатінумБанк и Фінбанк працюють на сепаратистів

26 марта 2014, 20:10
1
280

Бізнес-група Кауфмана-Грановського й далі "годує" Януковича

Звернувся до Служби Безпеки України та Міністерства доходів і зборів з вимогою перевірити можливу причетність банків «Фінбанк» та «Платинум банк» до фінансування сепаратистських рухів в Україні.

 Бізнес група Бориса Кауфмана та Олександра Грановського, якій належать згадані банки, продовжує контролювати ряд стратегічних об’єктів в Україні, і є всі підстави вважати, що прибутки від їх діяльності спрямовуваються на рахунки сімї Віктора Януковича.

 Тільки за останній період в пресі з’явилась велика кількість повідомлень про зв'язок бізнесменів Бориса Кауфмана та Олександра Грановського і структур, якими вони управляють зі старшим сином Януковича Олександром.
 Є підозра, що згадані бізнесмени причетні до фінансування сепаратистських рухів і воєнізованих угрупувань на сході та півдні країни. 

 Російські ЗМІ повідомили, про заяву Януковича, що бізнесмени зі сходу і півдня України озброюють за останнім словом техніки бойовиків і роблять все, щоб відірвати від України південні і східні області.

 Дивно, що відповідні компетентні органи жодним чином досі не реагують і не виявляють бізнес-угрупування, діяльність яких підриває цілісність України і наносить непоправної шкоди національним інтересам.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.