Ми повстали і кайдани порвали

25 августа 2014, 11:41
4
55
Ми повстали і кайдани порвали
Виставка рушників на фестивалі "Садок вишневий коло хати" в Лемешівці

Символічно, що випробування війною на Україну випали саме у 200 літній ювілей Тараса Шевченка

Побував на літературно-мистецькому фестивалі «Садок вишневий коло хати». Щороку він проходить у селі Лемешівка, що в Яготинському районі. Цього року ця подія співпала з Днем незалежності, цінність якої ми можемо оціннити лише тепер.


Мене також запросили виступити зі сцені. Її встановили під дубом, під яким колись сидів Тарас Шевченко, коли відпочивав у маєтку Закревського. 
Спільно з громадою ми намагаємося зберегти цей історичний будинок.

Таке враження, що слова “борітеся - поборете” Кобзар писав про наш час. Не дивно, що одразу після виконання Державного гімну організатори фестивалю запропонували вшанувати хвилиною мовчання загиблих Героїв. 
Усі присутні схилили голови. Нікому не потрібно пояснювати про яких Героїв йде мова.

Символічно, що випробування війною на Україну випали саме у 200 літній ювілей Тараса Шевченка. Зрештою, ми з гордістю можемо відповісти українському пророку: “Ми повстали і кайдани порвали”
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.