Ад в НЗФ «ДНР»

14 июня 2020, 14:10
Владелец страницы
0
349
Ад в НЗФ «ДНР»

Нам стало відомо,

що бойовики 3 омсбр скаржаться на відсутність належного грошового забезпечення, засобів гігієни, антисанітарні умови, у яких вони мешкають та приймають їжу, відсутність засобів захисту від COVID-19. Одночасно з побутовими умовами, бойовики розповідають й про проблеми технічного характеру – несправність техніки, відсутність пального, яке викрадається та збувається кадровими військовослужбовцями ЗС РФ. У той же час, бойовики зазначають про відсутність вищевказаних проблем у військовослужбовців ЗС РФ, які проходять службу в підрозділах, розміщених РФ на тимчасово окупованій території Донецької області.    

Командир 1 армійського корпусу народної міліції «ДНР» генерал-майор Прімаков О.І., командир 3 омсбр полковник Тітов Р.Б., командири підрозділів та служб, які є кадровими військовослужбовцями ЗС РФ, на вказані проблеми бойовиків уваги не звертають, вважаючи їх «гарматним м’ясом», а не людьми.

У даному випадку розсудливому населенню, що мешкає на непідконтрольній Україні території варто задуматися, а чи потрібен їм такий «Русский мир» і уряд «ДНР», представники якого роблять все для власної наживи та задоволення своїх власних потреб, а не потреб місцевого населення. У Ваших руках, як корінного населення Донецької області, можливість зупинити ад під назвою «ДНР», повернутися до повноцінного, мирного та безпечного життя на своїй Богом даній землі.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.