Наркомани в НЗФ «ДНР»

12 июня 2020, 17:26
Владелец страницы
0
679
Наркомани в НЗФ «ДНР»

З наших джерел стало відомо,

що перевіряючи підрозділи 3 осмбр представники штабу 1 армійського корпусу народної міліції «ДНР», серед чисельних порушень військової дисципліни, виявили бойовиків, які знаходились на позиціях в стані сп’яніння. Про виявлені порушення здійснено доповідь командиру 1 армійського корпусу народної міліції «ДНР» генерал-майору Прімакову О.І., який 09.06.2020 до 3 омсбр направив медичних працівників. Протягом першого дня роботи лікарі виявили, що 15 бойовиків бригади вживають наркотичні речовини, перебувають на обліку у відповідних медичних закладах, як наркотично залежні особи.

Наразі вказані бойовики притягнуті до відповідальності, а генерал-майором  Прімаковим О.І. призначено службове розслідування, за результатами якого буде вирішено питання про подальше перебування полковника Тітова Р.Б. на посаді командира 3 омсбр.


Перейди за посиланням: https://t.me/obstanovkaK

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.