Інформатор з «ДНР»

20 мая 2020, 08:15
Владелец страницы
0
1332
Інформатор з «ДНР»

18 травня 2020 року бойовик одного з підрозділів незаконних збройних формувань «ДНР» Віктор Р. переміщаючись населеним пунктом прочитав інформаційні листівки

розповсюджені патріотами України («Цей квиток в нормальне життя», «Що ця війна - не їхня війна, і ніколи не пізно скласти зброю») та прийняв рішення добровільно здатися військовослужбовцям Збройних Сил України.

         У ході спілкування з представниками правоохоронних органів, Віктор, за грошову винагороду, розповів та показав на карті про місця дислокації військових підрозділів, їх вогневих позицій та спостережних постів, військової техніки забороненої Мінськими домовленостями.

         Після спілкування, отримання грошової винагороди, Віктора нагодували, переодягнули та відвезли до лікувального закладу для проходження карантинних заходів.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.