"Бажання миру"

8 мая 2020, 12:24
Владелец страницы
0
111
 Бажання миру

Обстрілюючи наших захисників, злочинці застосовують злочинну та заборонену Женевськими конвенціями тактику

07.05.2020 року окупаційні війська, очолювані кремлівськими бандитами, яскраво продемонстрували "бажання миру" та намір дотримуватись Мінських домовленостей. Близько опівдня злочинці застосували міномети 82 калібру, обстріляли наших захисників біля Широкиного, та продовжили обстріл близько 15 години. На жаль, обстрілюючи наших захисників, злочинці застосовують злочинну та заборонену Женевськими конвенціями тактику - використовують цивільне населення як живий щит. Наші захисники втрат не зазнали та на провокацію кремлівських бандитів не піддались.

Висловлюємо щирі співчуття родинам, діти яких отримали поранення внаслідок дій окупаційних військ та жорстко засуджуємо підлість з боку російсько-окупаційних військ. Але ворог обов'язково буде наказаний за свою підлість. Зі щитом! Слава Україні!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.