Військова «барахолка» в НЗФ «ДНР».

30 апреля 2020, 11:29
Владелец страницы
0
887
Військова «барахолка»  в НЗФ «ДНР».

1 омсбр та 9 омсп

З наших джерел стало відомо, що військовослужбовці 1 омсбр та 9 омсп, знаходячись у скрутному фінансовому положенні через розповсюдження COVID-19, викрадають, та збувають громадянам військове майно. У зв’язку з нестачами військового майна у вказаних підрозділах, представниками 1 АК НМ «ДНР» проводиться інвентаризація майна на складах РАО.

У той же час, правоохоронними органами «ДНР» відносно деяких військовослужбовців вже порушено кримінальні справи за фактами викрадення та збуту військового майна. Слідчі готують процесуальні документи для повідомлення військовослужбовцям обвинувачення, обрання їм запобіжного заходу.

Також, слідчим шляхом встановлюється ступінь вини командирів підрозділів, а також командира 1 омсбр полковника Сосонного О.П. та командира 9 омсп полковника Іванова І.В.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.