Карантин в НЗФ «ДНР».

29 апреля 2020, 08:03
Владелец страницы
0
2155
Карантин в НЗФ «ДНР».

COVID-19

Нам стало відомо, що військовослужбовці 1 армійського корпусу народної міліції «ДНР» (командир генерал-майор Примаков О.І.) без засобів захисту пересувалися населеними пунктами, відвідували магазини та розважальні заклади. У подальшому, військовослужбовці, через погіршення самопочуття, зверталися до медичних підрозділів військових частин, де медичний персонал виявляв у них симптоми COVID-19. Для проходження курсу лікування військовослужбовці направлялися до військових медичних закладів. З метою встановлення причин та умов захворювання військовослужбовців, ступеня вини командирів підрозділів, міністерством народної міліції «ДНР» створено комісію, представники якої наразі працюють на місцях.

Представниками правоохоронних органів, на підставі матеріалів міністерської перевірки, винні військові посадові особи армії «ДНР» будуть притягнуті до відповідальності. 

Новости от ПаТрІоТ в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/obstanovkaK 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.