Міжнародний проект «Голоси за Людство» про досягнення ГКПЛ України

19 грудня 2019, 11:28
Власник сторінки
Писатель-публицист
0
19
Міжнародний проект «Голоси за Людство» про досягнення ГКПЛ України

Міжнародний проект «Голоси за Людство» розповів про досягнення Громадянськой комісії з прав людини в Україні на каналі ScientologyTV.

Шість років роботи цієї правозахисної громадської організації в Україні зробили значний вплив на область душевного здоров'я. Одним з результатів стали ряд важливих змін в законодавстві, завдяки яким отримали захист громадяни, що потрапили під згубний вплив психіатрії.

З 2103 року Антон Баталин і Анастасія Вилинская борються з психіатричним насильством в Україні, викриваючи практику примусу людей до психіатричних установ заради прибутку. Їх робота привела до посилення правового захисту усіх українців.

ГКПЛ була створена в 1969 році. Її засновниками виступили Міжнародна Церква Саентологии і професор психіатрії у відставці, доктор Томас Сас. Відтоді були задокументовані тисячі випадків по всьому світу, що підтверджують, що психіатричні препарати і жорстокі методи психіатричного впливу на людину, під виглядом лікування призводять до справжнього безумства і провокують насильство.

Мільйони життів були врятовані і величезна кількість людей змогла уникнути безглуздого насильства. Сьогодні групи ГКПЛ працюють в 34 країнах на кожному континенті.

В Україні, за часів серйозних змін тема прав людини в області душевного здоров'я стоїть як ніколи гостро. Це стосується кожного громадянина, і особливо тих, хто несе службу у збройних силах. ГКПЛ України активно співпрацює з лікарями, юристами, законодавчими органами, громадськими організаціями і окремими громадянами, допомагаючи створювати безпеку людей у сфері душевного здоров'я.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: Свобода слова,психиатрия,права людини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.