Україна перебуває на порозі соціальної катастрофи

13 марта 2014, 11:11
Экономист
0
154

Україна перебуває на порозі соціальної катастрофи

Вже найближчим часом Україну може спіткати глобальна криза соціальної сфери. Про це заявив Сергій Арбузов в коментарі журналістам.

«Критична ситуація в країні може скластися дуже скоро. Адже нова влада сконцентрувала свої зусилля виключно на залученні позикових коштів і зовсім забула про соціальну політику. На жаль, зобов'язання перед громадянами найчастіше не виконуються», - підкреслив Сергій Арбузов.

Він зазначив, що в багатьох регіонах України сьогодні виплати зарплат і пенсій відбуваються з великими затримками, а значна частина соціальних програм просто ігнорується.

«Якщо найближчим часом влада не почне виконувати свої зобов'язання перед простими громадянами, в країні станеться чергова катастрофа. Закликаю нове керівництво України вжити термінових заходів, щоб вирішити проблему. Сьогодні для цього ще є час і можливості, потрібен лише професійний підхід до справи», - додав Сергій Арбузов.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.