Ніна Матвієнко в Житомирі: Цей край - моя Батьківщина, але мене сюди ніхто не запрошує

9 февраля 2013, 18:02
Владелец страницы
www.zhinka-online.com.ua
0
34

Ніна Матвієнко в Житомирі: Цей край - моя Батьківщина, але мене сюди ніхто не запрошує

Герой України Ніна Матвієнко родом з Житомирщини: з маленького поліського села, де вона провела дитинство.

«Цей край – моя душа, моє кохання. Втім, у Житомирі я всього лише третій раз в житті – не запрошують. Останній раз була ще за часів радянської влади. Але я не ображаюся, потрібно вміти прощати.»

Ніна Матвієнко приїхала на благодійний творчий вечір житомирської поетеси Марії Рудак організований на підтримку дітей-сиріт з інтернатних закладів.

Як зізналася співачка, вона з 11 років навчалася і виховувалася в інтернатах, бо зростала в багатодітній сім`ї, в якій крім неї було ще десятеро дітей. Тому, підкреслила Народна Артистка України Ніна Матвієнко, підтримати дітей - сиріт для неї справа честі.

Співачка була відвертою з житомирянами: поділилася спогадами про дитинство, батьків, рідне село. Свій талант, унікальний голос Ніна Матвієнко перейняла від батьків, адже вони обоє гарно співали. «А я свій голос передала доньці (Антоніні). Так мало статися –діти наше продовження.
Ніна Матвієнко в Житомирі співала наживо та закликала нікого не бути байдужою до долі дітей - сиріт.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Нина Матвиенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.