Депутат-корупціонер

10 февраля 2022, 15:27
Владелец страницы
0
10
Депутат-корупціонер

Депутат-корупціонер

Відома в Берегівському районі особистість - Андрій Мештер, який обіймає безліч «хлібних» посад:  депутат Берегівської міської ради від  політичної партії «КМКС-Партія угорців України»), староста Гечанського старостинського округу, заступник ГО «Закарпатське товариство членів Громадських формувань з охорони громадського порядку», голова ГО «Закарпатська угорська туристична рада», окрім всього, також ласий до чужих матеріальних благ попри постійні подачки в угорських «форінтах» від своїх покровителів з Угорщини.    

Вказана особистість з 2013 року «глибоко засіла» в обліках «Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення» як особа яка притягалася до відповідальності за корупційні правопорушення.

Так, А.Мештер у відповідності до судового рішення Берегівського районного суду Закарпатської області (№30190647 від 25.03.2013 року) будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування вчинив корупційне правопорушення і на останнього було складено адміністративний протокол за використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержання за це неправомірної вигоди.

Водночас, вказаний факт не заважає місцевому обранцю продовжувати дурити мешканців району та здійснювати свою діяльність попри сумнівну репутацію та заплямовану біографію.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.