УПЦ причетна до мітингу антивакцинаторів

7 февраля 2022, 10:45
Владелец страницы
0
25
УПЦ причетна до мітингу антивакцинаторів

УПЦ причетна до мітингу антивакцинаторів

16 лютого цього року  в м. Київ відбудеться  акація протесту проти вакцинації в Україні. Прихильники проросійської навколоцерковної організації «Молитовне стояння» аналогічний мітинг уже проводили у 2021 року за вказівки РПЦ.  16 лютого    навпроти Маріїнського  парку мітингувальники викрикуватимуть гасла про те, що вірусів не існує, а вакцинація – це геноцид.  Як і на попередніх мітингах, скоріш за все будуть присутні  люди похилого віку. Тоді люди стояли із плакатами  «Примусова вакцинація - геноцид», «Вакцинація – сукупність смертних гріхів», «Моє тіло – боже діло».

        Примітно, що  офіційно РПЦ на словах рекомендує дотримуватись  рекомендацій закладів охорони здоровя, однак неофіційно -  закликає проводити акції протесту.  Реальною ціллю таких акцій – є сповільнення   процесу вакцинації через зростання кількості так званих «антивакцинаторів».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.