В соборі «Сидора» розпалюють релігійну ворожнечу

17 ноября 2021, 12:31
Владелец страницы
0
23
В соборі «Сидора» розпалюють релігійну ворожнечу

В соборі «Сидора» розпалюють релігійну ворожнечу

 Після вигнання початку 2010-х років з Мукачівської греко-католицької єпархії через алкогололізм священника  Костянтина Тимофеєва, останній найшов собі роботу в «славнозвісного»  на Закарпатті отця- сепаратиста Димитрія Сидором. Костя Тимофеєв майже одразу став поплічником отця Димитрія. Маючи навики в комп’ютерній сфері, батюшка Костянтин   відразу почав підкорювати  інтернет простір, створивши для цього антиукраїнський ресурс wwww.rusyn.eu.

Останні двоє, створивши згаданий інтернет ресурс, активно на ньому прославляють вигадану Підкарпатську Русь.   

Цікавим  є звернення Дмитрія Сидора від 03 листопада п.р., у якому останній заявляє про те, що насправді, ПЦУ просто не має  смисла існування. Це не релігійна структура, яка з’єднує людину з Богом,  а політична організація, яка направлена на боротьбу  проти канонічної церкви».

Цілком очевидно, що його ціль  - дискредитувати ПЦУ, але якщо  на це дивитись з букви Закону – то це здійсненням дій, спрямованих на розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, а також приниження релігійної честі у зв’язку  із релігійними переконаннями, що межує з криміналом.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.