7 порад від оптиміста

08 жовтня 2021, 14:55
Власник сторінки
Народний депутат України
0
91
7 порад від оптиміста

Мабуть, не існує такої людини, яка б постійно перебувала в гарному оптимістичному настрої. Сучасний світ мінливий, динамічний та вразливий, але без оптимізму людині дуже важко.

Сьогодні хочу поділитися з вами тим, що допомагає мені залишатися оптимістом.
1. Вдячність. Що б не сталося, але будьте вдячні за все, що у вас є. Дякуйте рідним та близьким, колегам, життєвим обставинам, дякуйте Богу. Саме наше життя — це безцінний дар.
Мені Бог дав багато – батьків, сестру, дітей, справжніх друзів, цікаву роботу. Я можу бути корисний людям і можу багато для них зробити. І це усвідомлення сповнює неабияким оптимізмом та вірою.
2. Прощення. У Біблії грецьке слово, яке перекладається як «прощати», буквально означає «відпускати».Не сприймайте занадто близько до серця вчинки інших людей. Часто не досить гарні вчинки людей - це відзеркалення того, що відбувається в їх особистому житті. І ви не маєте до цього жодного відношення. Прощайте легко, швидко.
3. Улюблена справа. Дійсно, коли займаєшся улюбленою справою, час летить непомітно. Це приносить задоволення, забуваєш про втому та інші проблеми.
4. Спілкування з позитивними людьми піднімає настрій та наповнює енергією. Тому раджу дуже прискіпливо ставитися до вибору свого оточення.
5. Корисні звички. Наприклад, мислити позитивно, бачити в будь-якій ситуації не проблему, а рішення. Це ключове. Така звичка дозволяє не лише швидко позбавитися від песимізму, невдоволеності, заздрощів і порівнянь, а й діяти, незважаючи ні нащо. Так, це певна робота над собою. Але якщо ви хочете бути лідером в своєму житті – а усі лідери є оптимістами – час засукати рукава і попрацювати.
6. Фізичні навантаження. Оптимізм тісно пов’язаний з фізичними вправами. Це природній і досить простий у порівнянні з іншими спосіб збадьоритися. І все завдяки ендорфіну, який у великій кількості виробляється під час навіть простих вправ.
7. І наостанок, для підтримання оптимізму слід бувати на природі. Про її цілющу силу годі й казати. Прогулянки очищують мозок від непотрібної інформації, піднімають настрій і часто саме під час такого променаду вдається дійти правильних висновків щодо тих чи інших питань.
Сподіваюсь, від сьогодні ті, хто вважає склянку наполовину пустою, почнуть змінювати своє рішення.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.