Партія МОД «АллатРа» та гроші Москви

7 октября 2021, 11:42
Владелец страницы
Журналіст
0
27
Партія МОД «АллатРа» та гроші Москви

Секта АллатРа, геополітичний проект РФ

Якщо ви ніколи не чули про Международное общественное движение «АллатРа» (далі - МОД «АллатРа»), то нічого, скоро ми всі про них дізнаємося.

Не лише про те, що це черговий проект Російської Федерації з порятунку «прогниваючого Заходу» від капіталізму, черговий етап гібридної агресії проти  України і всієї західної цивілізації, а й про те, що це намагання РФ зібрати своїх прихильників у всьому світі під гаслами «созидательного общества, которое есть вне политики и религии».

МОД «АллатРа» ставить собі за мету – побудову «созидательного общества» в 3 етапи:

1) інформаційний – пропаганда свого руху через соціальні мережі Facebook, Instagram, Twitter, Youtube та залучення усіх небайдужих.

2) політичний – на основі груп однодумців руху «АллатРа» в кожній країні світу буде створена політична партія «Созидательное общество». Всі партії «Созидательного общества» будуть підзвітні Центральному комітету.

3) світовий референдум – рух, який іменує себе поза політикою та релігією хоче використати інструмент прямої демократії для закріплення тоталітарної ідеології «АллатРа» на планеті Земля.

 «Созидательное общество» - це фікція, утопічна ідея, яка приречена на провал. Наразі МОД «АллатРа» фінансово утримується Російською Федерацією, попри те, що окремі активісти МОД «АллатРа» працюють безкоштовно, на ентузіазмі.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Россия,секта,АллатРа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.