Візит Патріарха Варфоломія в Україну. Як діятиме московська церква

11 серпня 2021, 14:33
Власник сторінки
0
40
Візит Патріарха Варфоломія в Україну. Як діятиме московська  церква

Візит Патріарха Варфоломія в Україну. Як діятиме московська церква

У Московському патріархаті вкотре негативно висловилися щодо візиту Патріарха Варфоломія в Україну.  Зазначимо, в Україні з нетерпінням очікують візиту Вселенського патріарха Варфоломія і його участі у святкуванні 30-річчя незалежності країни. Держава зробить усе, щоби візит Вселенського патріарха в Україну відбувся на найвищому рівні»

Афілійовані РПЦвУ ЗМІ, політологи, експерти пов’язані із Моспатріархатом, релігієзнавці та, звичайно ж, священнослужителі Моспатріархату, в один голос твердять, що візит Вселенського патріарха поглибить “розкол” в Україні, який сфабрикувала Москва.

Насправді вони не обмежилися лише голослівними заявами, а розгорнули масштабну інформаційну кампанію зі зриву візиту патріарха Варфоломія І.

Інструментарієм у цій кампанії виступає така собі нещодавно створена спілка «Миряни», діяльність якої спрямована  на  дискредитацію Православної церкви України та України в цілому на міжнародній арені.

Перший крок для цього вже було зроблено 1 квітня, коли віряни та духовенство РПЦвУ прийшли до Офісу Президента України з кількома коробками з «мільйоном підписів» сумнівної якості, якими конфесія вимагає від влади України припинити фальшиві «гоніння на церкву».

Наступним кроком,   стало святкування 27-28 липня 2021 року чергової річниці Хрещення Русі. Спонсори РПЦвУ профінансували звезення до Києва кількох десятків тисяч прихильників Моспатріархату для формування «наймасштабнішої хресної ходи в історії України».

У комплексі, такі інформаційні атаки матимуть подвійну мету: з одного боку «демонізувати» ПЦУ, та створити інформаційно-токсичне середовище навколо візиту Вселенського патріарха до України, з іншого.

Чекаємо, що ж вони (Миряни) придумають напередодні та під час візиту Константинопольського патріарха Варфоломія І в м. Київ на День незалежності України Час покаже.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.