Сателіти Москви вже відкрито МГКЄ називають окремою Церквою

25 червня 2021, 12:44
Власник сторінки
0
21

Сателіти Москви вже відкрито МГКЄ називають окремою Церквою

Греко-Католицька Церква Угорщини та Словаччини вирішила зіграти політичну гру проти України і УГКЦ.

Їх дуже турбує "сильний український вплив" в Мукачівській греко-католицькій єпархії і, відповідно, їх передусім цікавить донести до Святішого Отця тему недопущення єдності греко-католиків Закарпаття з одновірцями в Україні.

Як зауважують жителі Закарпаття, при цьому керівники цих церков допустили прямого обману Папи Франциска, заявивши, що "єпархія завжди була безпосередньо підпорядкована Папі Римському", що Мукачево завжди мало "незалежність, яка, виходячи з історії, завжди належала йому, оскільки єпархія завжди була безпосередньо підпорядкована Папі Римському".

При цьому відомо, що для Угорщини питання МГКЄ завжди було передусім політичним і щоразу, коли Закарпаття входило до складу цієї держави, остання добивалася від Ватикану ліквідації незалежності МГКЄ і підпорядкування її угорським архиєпископам. І навпаки, вимагала повернення МГКЄ статусу sui iuris, як тільки втрачала українські землі.

Так було в минулому, так сталося, зокрема, і в новішій історії України.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.