Сателіти Москви вже відкрито МГКЄ називають окремою Церквою

25 июня 2021, 12:44
Владелец страницы
0
19

Сателіти Москви вже відкрито МГКЄ називають окремою Церквою

Греко-Католицька Церква Угорщини та Словаччини вирішила зіграти політичну гру проти України і УГКЦ.

Їх дуже турбує "сильний український вплив" в Мукачівській греко-католицькій єпархії і, відповідно, їх передусім цікавить донести до Святішого Отця тему недопущення єдності греко-католиків Закарпаття з одновірцями в Україні.

Як зауважують жителі Закарпаття, при цьому керівники цих церков допустили прямого обману Папи Франциска, заявивши, що "єпархія завжди була безпосередньо підпорядкована Папі Римському", що Мукачево завжди мало "незалежність, яка, виходячи з історії, завжди належала йому, оскільки єпархія завжди була безпосередньо підпорядкована Папі Римському".

При цьому відомо, що для Угорщини питання МГКЄ завжди було передусім політичним і щоразу, коли Закарпаття входило до складу цієї держави, остання добивалася від Ватикану ліквідації незалежності МГКЄ і підпорядкування її угорським архиєпископам. І навпаки, вимагала повернення МГКЄ статусу sui iuris, як тільки втрачала українські землі.

Так було в минулому, так сталося, зокрема, і в новішій історії України.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.