Ковзанка коло Рошена – фантомні болі Порошенка

5 января 2021, 16:58
Владелец страницы
предприниматель
0
60
Ковзанка коло Рошена – фантомні болі Порошенка
Порошенка

Вже канув в лету тяжкий і насичений екстраординарними подіями 2020 рік, а Петро Порошенко ніяк не здолає фобію 2019-го, коли в ефірі одного із загальнонаціональних телеканалів вперше прозвучало новорі

Вже канув в лету тяжкий і насичений екстраординарними подіями 2020 рік, а Петро Порошенко ніяк не здолає фобію 2019-го, коли в ефірі одного із загальнонаціональних телеканалів вперше прозвучало новорічне привітання тоді ще не президента Зеленського.

Фантомні болі колишнього президента так і не змогли вгамувати плинність часу, цілий вертеп подій та, насамперед, здоровий глузд.

Саме тому, Порошенко, сповнений спогадами про своє славетне президентське минуле, проявив надмірну соціальну активність і першим на власних каналах «Прямий» і «5 канал» привітав українців з наступаючим 2021 роком. На фоні своєї фабрики Рошен та закляклої, мов післяноворічна ялинка у пікселі, Марусі Звіробій.

Адже невипадково відеопривітання нагадує антураж локації біля президентського офісу, яка традиційно використовувалася для запису привітань гарантів… Болі то ж фантомні!

Петро Олексійович досі не може вийти з образу президента і позбавитись маніакальної любові до влади. А свідомість гетьмана не здатна констатувати факт того, що він ніколи вже не стане «батьком нації», яким його вважають мабуть тільки Маруся (Звіробій), Софійка (Федина) і просто Марина.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.