Реванш Порошенка

6 октября 2020, 18:32
Владелец страницы
предприниматель
0
99
Реванш Порошенка
Порошенко

Реванш Порошенка

Залишається лише три тижня до дня виборів в місцеві ради і кожна політична сила намагається нагадати про себе виборцям, що отримати максимальну кількість голосів. Кандидати намагаються проводити зустрічі з електоратом, залучають лідерів своїх політичних сил та використовують інші інструменти передвиборчої агітації. Серед політичних сил виділяться «Європейська Солідарність», яка 5 років нічого не робила у Парламенті та місцевих радах, в 2019 році отримала гідний для себе рейтинг 8,1%, а тепер дивується, що напередодні місцевих виборів рейтинг впав до 6%.

Така ситуація склалася через те, що талановитому оратору Петру Порошенку нема з ким працювати: довелося підбирати те, що давно лежить та нікому не потрібно. Тому й результат роботи з виборцями відповідний. Скориставшись хворобою лідера, якісь недолугі функціонери, мабуть з донецького обласного осередку партії, який має найнижчий в Україні рейтинг, вирішили вдатися до чорного піару заради підвищення власного рейтингу шляхом звинувачення правоохоронних органів у політичному переслідуванні. Але залишається єдине питання, на яке не зможе відповісти навіть Петро Олексійович після одужання: кому та з якою метою знадобилося переслідувати політичного аутсайдера?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.