У Черкасах «Слуга народу» платить за репости?

7 ноября 2019, 17:27
Владелец страницы
0
23

Народний депутат України 9-го скликання від партії «Слуга народу» Олег Арсенюк, який переміг у 195-му виборчому окрузі (Черкаси), почав активно піарити свою сторінку у Фейсбук.До цього часу сторінка депутата нічим не відрізнялася, сторінка не дуже популярна і всі публікації не набирають багато лайків та репостів. Але якщо проаналізувати сторінку, то можно помітити, що деякі публікації мають занадто багато репостів, навіть більше ніж лайків. То й що ж тут такого? Всі публікації в яких є різкий скачок репостів – це піар-пости, в яких депутат виключно хвалить себе і свої «досягнення». Якщо подивитися хто ж робить репости, то можно побачити більше половини репостів робить лише одна сторінка. На скріншотах сторінки Олега Арсенюка видно як сторінка «Yevhen Boss» зробила більше десяти репостів останньої публікації. Хто ж такий Yevhen Boss невідомо, але в його профілі написано, що він «Консультант у Верховній Раді». 


  Звісно написати можно все, і якщо це дійсно консультанти, то не професійний, але грощі вони отримують не малі. Так наприклад, тиждень не професійного піару обійдеться приблизно у тисячу гривень, а вже за професійну піар компанію доведеться заплатити від декількох тисяч доларів. Цікаво звідки депутат бере грощі на піар, чи не з наших гаманців? Чи хтось хоче таким чином підставити Народного депутата України? Колись на ці питання ми отримаємо відповідь.


Автор Целік Олексій
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.