СБУ викрила чергову провокацію російських спецслужб

24 вересня 2019, 15:58
Власник сторінки
менеджер
0
85
СБУ викрила чергову провокацію російських спецслужб

ФСБ РФ продовжує незаконно затримувати українців при перетині кордону.

Причини таких «затримань» різні. Головні - це викрадання, для подальшого обміну; шантаж або фізичний вплив з цілю схилення до співробітництва; використання ФСБ РФ таких «затримань», як провокація українських спецслужб з подальшим поширенням через свої прокремлівські ЗМІ…тощо.

Останню таку провокаційну спробу російських спецслужб, спрямовану на дискредитацію діючих працівників українських контролюючих органів під час приватних візитів до країни-агресора викрила контррозвідка Служби безпеки України.

Як повідомляє прес-служба СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що у вересні цього року представники ФСБ РФ незаконно затримали інспектора одного з підрозділів Державної митної служби України під час перетину українсько-російського кордону на пункті пропуску «Шебекіно». У ході огляду особистого автотранспорту українського громадянина у нього були виявлені в багажі нібито товари подвійного призначення.

Українця помістили до ізолятора тимчасового тримання та впродовж двох діб намагались схилити до визнання факту вчинення ним злочину, передбаченого ч. 1 ст. 226.1 Кримінального кодексу РФ (контрабанда сильнодіючих, отруйних, вибухових, радіаційних джерел, ядерних матеріалів, вогнепальної зброї…).

Провокативну ситуацію представники ФСБ планували використати для проведення інформаційної кампанії для штучного «очорнення» представників українських владних інститутів. Проте, через відсутність будь-яких реальних доказів протиправної діяльності, українського громадянина було звільнено з-під варти.

Після повернення в Україну митник повідомив СБУ про факт затримання російськими спецслужбами.

Контррозвідка Служби безпеки України черговий раз застерігає українських громадян від намірів виїзду до РФ чи окупованих нею територій, оскільки ФСБ РФ широко практикує фабрикування звинувачень у скоєнні нашими співвітчизниками різного роду злочинів.

Метою таких заходів російських спецслужб, серед іншого, є формування у російському соціумі та на міжнародній арені негативного іміджу України, підтримання образу ворога, а також намагання продемонструвати українців як джерело погіршення криміногенної ситуації в РФ. 

У зоні підвищеного ризику та уваги спецслужб РФ продовжують перебувати, насамперед, військовослужбовці, представники органів влади і управління, правоохоронних та контролюючих структур, учасники АТО (ООС), активісти і члени національно-патріотичних об’єднань і рухів. При цьому, об’єктами протиправних посягань російських спецслужб на сьогодні є фактично всі без винятку громадяни України, які виїжджають до РФ чи окупованих територій з будь-якою метою.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Россия,Украина,СБУ,граница,ФСБ,затримання,співпраця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.