Коли пробіжить чорна кішка між Зеленським і Разумковим?

14 июня 2019, 19:02
Владелец страницы
0
26

Зеленському й Разумкову вистачить глузду, щоби не воювати між собою на кшталт Ющенка і Тимошенко.

       Вона вже пробігла. Правда, це поки що маленьке кошенятко, але чужі домашні тваринки мають здатність швидко рости і розмножуватись.

За логікою подій, Разумков як очільник “Слуги народу” мав би стати Головою Верховної Ради. Але існує принцип політичної доцільності, який сповідує Зеленський. Тому цю посаду він може віддати лідерові іншої партії, без якої стане неможливою коаліція.

Якщо ви думаєте, що Разумкову доведеться вдовольнитися лідерством у фракції, то це теж не факт. У нього є потужний конкурент – Руслан Стефанчук, представник президента у парламенті. Цей теоретик ліберальних віянь і сам не проти посидіти в кріслі Парубія.

Принцип політичної доцільності у виконанні Зеленського може жорстко пройтися по амбіціях Разумкова. Рано чи пізно до людей подібного типу приходять думки: “Це ж я міг бути президентом”. Обмовка по Фройду вже трапилась у Наталі Мосейчук, для якої мову на хліб не намастиш. В одній із передач на 1+1 вона вже назвала Разумкова президентом. На підсвідомому рівні це глибоко западає в мозок, серце і душу. І справді, Зеленський – це тільки яскрава обгортка. Його зробили такі, як Разумков.

Якщо прийнятне для Разумкова працевлаштування у Верховній Раді не відбудеться, Зеленський може запропонувати йому рівноцінну за значимістю посаду. Можливо, навіть таку, якої ще нема. Головне, щоби вона відповідала вазі Разумкова у проекті тих, хто стоїть за Зеленським.

Зеленському й Разумкову вистачить глузду, щоби не воювати між собою на кшталт Ющенка і Тимошенко. Вони зазнають репутаційних втрат, якщо це станеться.

У Зеленського порожня лава запасних. Він може лише тасувати кадри, переміщувати їх з однієї посади на іншу. Головна причина – відсутність професіоналізму в тих, кому Зеленський довіряє. З іншого боку, чорнова рутинна щоденна робота доволі швидко набридне Зеленському. Тоді саме Разумков може найбільше допомогти йому, якщо, правда, до цього часу чорній кішці між ними вже набридне ловити мишей, а захочеться зжерти господарів.

 

Анатолій ВЛАСЮК

14 червня 2019 року     

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.