Киваманія-2

10 июня 2019, 19:22
Владелец страницы
0
21

Киву використовуватимуть доти, доки це буде потрібно тим, хто ним маніпулює.

            У своїй першій статті про Іллю Киву я писав, що після президентських перегонів його більше не запрошуватимуть на політичні ток-шоу на телеканалах Ньюзван, 112 і “Наш”. Помилився.

Медведчук-Рабіновіч-Бойко помітили руйнівну силу Іллі Киви, яку він демонстрував стосовно Петра Порошенка, і запросили балотуватися в нардепи від своєї партії. Щоправда 31-ий номер може стати непрохідним. Кива й далі є частим гостем на телебаченні.

За останні п’ять років наш двічі контужений трибун пройшов цікавий, якщо не сказати більше, шлях. У складі міліцейського батальйону Кива воював із російським агресором. Очолював один із підрозділів “Правого сектору”. Став лідером Соціалістичної партії. Тепер іде в депутати від партії, яка не визнає Росію агресором і хоче домовитися з Кремлем, що фактично означатиме капітуляцію України.

Хамелеонство Киви можна пояснити двома причинами.

Ті, хто нині смикає ним за мотузочки, знають про Киву таке, оприлюднення чого він боїться.

Або в нього патологічна жадоба до влади, що він готовий і з лисим Лихим домовитись.

Не виключено, що ці дві причини об’єднались у гримучу суміш. Киву використовуватимуть доти, доки це буде потрібно тим, хто ним маніпулює.

Але в іншому висновку щодо Киви я, мабуть, не помилився. Його використають і викинуть. Ну, про презерватив ви вже читали.

 

Анатолій ВЛАСЮК

10 червня 2019 року

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.