Запасний президент України

09 червня 2019, 18:42
Власник сторінки
0
131

А якщо Зеленський пхатиме українського воза до Росії, Національна Революція, про яку казав Степан Бандера, стане неминучою

          Під час передвиборчої кампанії Зеленський казав, що коли на посаді президента порушить Закон, то подасть у відставку. Юристи підрахували, що за три тижні президентства Зеленський півтора десятки разів порушив Конституцію України та чинне законодавство. Піти з посади він явно не збирається. Та й законопроект про імпічмент президента подавав в надії на те, що “Слуга народу” набере більшість. Хто ж тоді відправить у відставку Зеленського навіть за державну зраду України?

В Україні та за її межами є чимало сил, які би хотіли позбутися Зеленського, в тім числі й фізично.

Насамперед це Росія. Кремлю не подобаються викрутаси Зеленського. Путін сподівався, що президент стане на коліна і капітулює перед Росією. Якщо в Зеленського й є такі наміри, то робитиме він це елегантно, артистично, щоби комар носа не підточив і щоб спочатку ніхто про це навіть не здогадався. Він це показав на прикладі свого сходження до президентського олімпу, а тепер показує на прикладі завоювання абсолютної влади у парламенті. Втім, Росія не впевнена, що Зеленський зробить усе так, як треба. Це ж не Медведчук.

Ті, хто в Україні сповідує ідеї “русского міра” з великою засторогою сприйняли візит Зеленського до Брюсселю. Яке НАТО? Який ЄС? За кого ми взагалі голосували? Якщо не збудуться їхні найбільші сподівання, коли з України робитимуть бліду копію Росії, Зеленський стане для них ворогом номер один.

Не проти позбутися Зеленського і Порошенко. Запущено механізм притягнення до кримінальної відповідальності колишнього президента, і Зеленський це робить чужими руками, але ж зрозуміло, звідки вітер дме.

Національно-патріотичні сили навіть до кінця каденції не сприйматимуть Зеленського, а серед радикалів є чимало хороших снайперів.

Взагалі охорона Зеленського, як на око, набагато слабша за ту, яку мав Порошенко. І мова не у вищому професіоналізмі, а у нерозумінні зростання небезпеки життю першої особи держави.

Про це відверто не кажуть, але чимало ключових гравців розглядають питання запасного президента. Це називають по-різному, але суть одна і та ж.

Виведення з ладу президента, від чого він не застрахований, дозволяє певний час виконувати його обов’язки Голові Верховної Ради. Ідеально для Кремля це міг би бути Медведчук, який до наступних президентських виборів зробить усе можливе й неможливе, щоби Україна капітулювала перед Росією.

Якщо президентські вибори таки відбудуться, до другого туру вийдуть Тимошенко і Бойко. У ситуації, яка складеться на той час, для Росії вже не буде принципово, хто з них стане президентом.  

Є й інші сценарії щодо запасного президента. Так, Гордон проштовхує спочатку в прем’єри Смешка з прицілом на президента.

Твереза оцінка ситуації приводить до висновку, що Зеленського треба берегти. Звісно, його битимуть і зліва, і справа, і по центру. При цьому Порошенко не рухатиметься в бік українського націоналізму, а нового лідера нема.

Головне, не пропускати проросійські удари президента і відразу давати гідну відсіч. А якщо Зеленський пхатиме українського воза до Росії, Національна Революція, про яку казав Степан Бандера, стане неминучою і змете не лише ворогів всередині України, а й Московію як осердя світового зла.

 

Анатолій ВЛАСЮК

9 червня 2019 року

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.