Противсіхство Святослава Вакарчука

23 квітня 2019, 12:37
Власник сторінки
0
69

Противсіхство Віктора Ющенка з приходом Віктора Януковича дуже дорого коштувало Україні. Противсіхство Святослава Вакарчука з приходом Зеленського може стати фатальним для України.

          Відомий український соціолог Володимир Паніотто нещодавно зауважив, що якби Святослав Вакрчук брав участь у президентських виборах, то до другого туру вийшли б Юлія Тимошенко та Петро Порошенко.

І справді, влітку минулого року і навіть восени у Святослава Вакарчука був доволі високий рейтинг. Найбільший тоді мала Юлія Тимошенко. Проте Святослав Вакарчук так і не сказав, чи балотуватиметься у президенти. Його рейтинг стрімко став падати. Звісно, за таких умов не можна було вв’язуватись у президентську гонку. До того ж, у Святослава Вакарчука не було мотиву ставати президентом. За його спиною не стояв потужний олігарх з грішми. Бути просто технічним кандидатом Петра Порошенка, як деякі, він не захотів. Якби все ж таки Святослав Вакарчук пішов у президенти, то просто потоптався б по електорату Петра Порошенка, і до другого туру вийшли б Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко. Нема в нього мотиву вести до парламенту якусь свою партію чи просто стати народним депутатом України. Ми пам’ятаємо, як він уже дочасно здавав свій мандат. Після політики важко повертатися до концертної діяльності. Це відчує на собі Володимир Зеленський, коли закінчаться його президентські повноваження.

В інтерв’ю після голосування під час другого туру виборів Святослав Вакарчук підтвердив сказане декілька місяців тому: не підтримує жодного з кандидатів. Щоправда, напередодні двічі дав чітко зрозуміти своїм прихильникам, за кого він насправді: не голосуйте за приколом і прийдіть на вибори у вишиванках. Це сприйняли як мовчазну підтримку Порошенка.

Насправді мова йде про противсіхство Святослава Вакарчука, яке свідчить про його недалекоглядність, далеку від державницького мислення. Таким же недалекоглядним, далеким від державницького мислення, був Віктор Ющенко, який свого часу закликав не голосувати ні за Юлію Тимошенко, ні за Віктора Януковича. Оскільки найбільше прихильників Віктора Ющенка було на Західній Україні, ці противсіхи відібрали у Юлії Тимошенко декілька важливих відсотків. У результаті до влади прийшов Янукович. Як наслідок – відмова від поступу до Євросоюзу, анексія Криму, окупація частини території Донбасу.

Серед нинішніх противсіхів є не лише корисні ідіоти, зазомбовані московською пропагандою й уміло скеровані в деструктивне русло п’ятою колоною в Україні, а й чимало патріотів і навіть націоналістів, які хоч і ходять у вишиванках, але не мають державницького мислення. Противсіхство Віктора Ющенка з приходом Віктора Януковича дуже дорого коштувало Україні. Противсіхство Святослава Вакарчука з приходом Зеленського може стати фатальним для України.

 

Анатолій ВЛАСЮК

23 квітня 2019 року

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.