Останнє Різдво

08 січня 2019, 11:14
Власник сторінки
Член ГО "ПОСТУП", активіст, журналіст
0
246

Якесь Різдво обов’язково для кожного з нас буде останнім. За статистикою, для 54 мільйонів землян, останнім буде вже це Різдво. До наступного вони не доживуть.


На жаль, більшість, щороку святкуючи Різдво, так і не зрозуміли його суті. Для них Різдво не більше, ніж можливість гарно провести час. Гірше того, більшість так і помруть не прийнявши те, для чого було дане Різдво. Бо багато хто взагалі навіть не задумується про те, для чого йому було дане земне життя. Адже головна ціль всього земного життя, це вибрати місце, де людина проведе вічність. І головну роль у цьому виборі відіграє саме Різдво, а точніше, той хто народився, тому що саме він є «дверима», що виводять з глибин пекла, в «завітний» рай Царства Божого. (Свята Євангелія від Івана 10:7).

         І кожна людина, поки вона жива, повинна встигнути знайти ці «двері» і ввійти в них. Всякого, хто не встигне, чекає справедливе покарання від Бога. Святий апостол Павло говорить: «Бо у вогні полум’яному буде відомщення тим, що не знають Бога і не коряться Євангелії Господа нашого Ісусу Христа. Вони приймуть покарання, вічну погибель від Господнього обличчя і від слова його сили…» (Другий лист до Солунян 1:8,9).

         Ось яке суворе попередження. І це не тому, що Бог бажає людям зла, а тому, що всі люди грішні перед Богом. Всі порушили і продовжують порушувати заповіді Божі; і це їх навіть не хвилює. Часто люди влаштовують безтурботні «бенкетування», святкуючи Різдво, чи інші християнські свята, не усвідомлюючи, як нерозумно вони ведуть себе, знаходячись на краю пекельної прірви. Тому що, символічно кажучи, двері раю та двері пекла знаходяться поруч; а ведучи безтурботне та «дозвільне» життя, легко потрапити не туди, куди б хотілося.

         Усвідомлення помилки може прийти з трагічним запізненням, і поміняти будь-що буде вже неможливо. Ще зараз двері спасіння відкриті кожному, хто захоче в них ввійти, але дуже швидко вони вже закриються. Цими дверима є Ісус Христос, Різдво якого, ми щорічно святкуємо. Але немає ніякої користі від цих «святкувань» тим, хто по-справжньому не покається перед Господом  Богом Ісусом Христом в своїх гріхах та не повірить в нього як свого Господа і Спасителя. Слово «Господь» означає, що він наш володар, пан; але якщо ми називаємо його Господом, а не слухаємося його, то ми знущаємося і насміхаємося над ним. І наше святкування йому неприємне і навіть огидне.

         Адже він народився не для того, щоб в нас була ще одна можливість організувати застілля. Він народився, щоб померти за нас, за наші гріхи та беззаконня. Христос взяв на себе покарання за наші гріхи і помер за це на Голгофському хресті. Ось – для чого він народився. Це велике кощунство, коли ми замість того, щоб вшановувати його і дякувати йому, влаштовуємо розваги для себе.

         Бо це наші гріхи стали причиною його мук і смерті. По суті, це ми вбили його своїми гріхами.

         Ось, що говорить святий Божий пророк Ісая про нього: «Він вже поранений був за гріхи наші й мучений за беззаконня наші; це кара за увесь світ упала на нього, і ми ранами його оздоровлені. Всі ми блукали, як вівці, кожен ходив своєю дорогою; провини ж усіх нас поклав Господь на нього одного». (Книга пророка Ісаї 53:5, 6).

         Ось, яка причина Різдва Христового. Він народився, щоб померти за тебе і за мене; щоб ми не потрапили в пекло і мали життя вічне в Божому Царстві. Тому не зневажай його подвиг заради тебе. Покайся прямо зараз і прямо зараз почни нове життя з Богом. Уважно вивчай Слово Боже – Біблію. (Почни з Нового Заповіту).

         Залиш гріховне життя і живи згідно вчення Христа. Бажаю Божих благословінь.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.