Маю надію, що рівень політичної культури в Україні зростатиме!

13 ноября 2018, 09:42
Владелец страницы
Народний депутат України
0
44

Маю надію, що рівень політичної культури в Україні зростатиме!

Маю надію, що рівень політичної культури в Україні зростатиме!

Українське суспільство очікує, що публічні особи, народні депутати, міністри, політики, громадські діячі – будуть визначати високий рівень культури, як особистої, так і політичної. На жаль, ми, народні депутати, не завжди діємо і говоримо так, щоб нами можна було пишатись. Але зараз, коли постійно зростає кількість платформ для політичних дискусій, зокрема на телебаченні, маю надію, що рівень політичної культури в Україні зростатиме.

Політики миють визначати рівень того, як мають відбуватися політичні дискусії, яким чином, люди маючи різні погляди, мають їх обговорювати, відстоювати свою точку зору, не ображаючи при цьому опонента. Громадські діячі не повинні бути лише віддзеркаленням того, що відбувається в суспільстві, рівня культури громадян. Стримування своїх емоційних вибухів задля відчуття впевненості суспільства у завтрашньому дні – те, чим має керуватися політик.

Без сумніву – це виклик. Я по-людськи розумію тих, хто реагує емоційно. Але ми повинні розуміти, що за нами спостерігають мільйони громадян України, перед якими ми відповідальні і яких представляємо. Україна сьогодні не може пишатися своїми політиками настільки, щоб казати: "Так, це зразок". Разом з тим, ми долаємо цей шлях, країна проходить дуже серйозні випробування і ми повинні впроваджувати певний внутрішній самоконтроль.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.