Антиукраїнські санкції Росії

2 ноября 2018, 10:33
Народний депутат України
0
174

Антиукраїнські санкції Росії

Сьогодні цілий день журналісти запитують мене, як я можу прокоментувати включення мого прізвища до списку осіб, щодо яких Росія запровадила персональні санкції. І, хоча не вважаю себе ворогом російського народу, я, як депутут украінского парламенту, нагадую, що давав присягу на вірність Україні! А тому служу Їй щиро, в міру своїх можливостей. Зрікатися заради особистих інтересів не звик.Це, крім іншого, означає і готовність нести усі труднощі, які пов`язані з санкціями, що їх встановив російський уряд.
Ми, українці, завжди виступали за налагодження дружніх стосунків з усіма сусідами. Я не є виключенням. І вважаю, що, політики, мають шукати те, що об’єднує наші народи. Забезпечувати мир і повагу до суверенітету один одного. Зупиняти війни, від яких страждають наші громадяни. Робити міцнішими свої країни.
Вірю, що, врешті-решт, так і буде.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.