І.Кива: Члени СПУ не причетні до нападу на журналіста в Полтавській області

19 октября 2018, 14:59
Владелец страницы
Народный депутат Украины
0
14

Звинувачення в причетності членів Соціалістичної партії України до організації нападу на журналіста Дмитра Гнапа в м. Шишаки Полтавської області є наклепом.

«Дізнався зі стрічки Фейсбуку про те, що один із представників партії нібито може мати відношення до нападу на журналіста Дмитра Гнапа. Упевнений, що це неправда, тому що ні в якому разі не можна нападати на журналістів», - написав голова Ілля Кива на своїй Facebook-сторінці.

 І.Кива підкреслив, що вважає неприйнятними такі дії в цілому і більш того по відношенню до журналістів.

«Я з великою повагою завжди ставився до роботи журналістів, вважаю їх справжньою «четвертою владою», - зазначив політик.

При цьому він додав, що взяв під контроль ситуацію, що склалася і вже викликав керівника Полтавської обласної організації до Києва для з'ясування обставин.

«Я ініціював внутрішньопартійне розслідування і вже викликав керівника полтавської обласної організації до Києва. Якщо підтвердиться, то що до нападу на Гнапа причетний хтось із моєї команди, то винні будуть дуже жорстко покарані ...», - запевнив І.Кива.

Як повідомлялося, 19 жовтня, в Полтавській області, в місті Шишаки, перед засіданням сесії обласної ради журналіста та активіста Дмитра Гнапа облили відром з фекаліями.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.