Інвестиції держави у молодь – це вірний шлях до економічного розвитку країни!

7 мая 2018, 23:33
Владелец страницы
Народний депутат України
0
27

Головним ресурсом для розвитку і процвітання країни – є кадри.

Головним ресурсом для розвитку і процвітання країни – є кадри. Висококваліфіковані фахівці, котрі орієнтовані та адаптовані до сучасного ритму життя, який диктує свої правила.

Cаме від розумної, мотивованої молоді залежить економічний розвиток країни. Для того, щоб були інвестиції, необхідно дати пропозиції. Для того, щоб пропозиції були реалізовані, а не залишились на рівні ідей – має бути фінансування. Механізм працює саме так. У нас велика кількість обдарованої та прогресивної молоді, яка щодня генерує нові ідеї. І що радує ще більше – велика їх кількість соціального характеру. Коли у пріоритеті – майбутнє країни.

Подивіться, лишень, як зараз працюють різні платформи по краудфандингу, що передбачають збір коштів через інтернет на реалізацію будь-якого проекту. Люди зацікавлені у тому, щоб дати життя проекту, який на їхній погляд того вартий.

Держава у свою чергу має всіляко сприяти таким ініціативам, їх втіленню у життя. Адже це вірний шлях до економічного розвитку нашої країни!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: стартап,молодь,майбутнє,ідеї
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.