НОВИЙ ЛИСТ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УГОРЩИНИ

12 января 2018, 13:56
Владелец страницы
0
37
НОВИЙ ЛИСТ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УГОРЩИНИ

Прем'єр-міністр Угорщини Орбан Віктор надіслав ще одного листа угорцям з подвійним громадянством. Більшість з них живе за кордоном, переважно у країнах Європи, а також в Україні.

          У листі Орбан закликає взяти участь у виборах в угорський парламент, які заплановані на квітень 2018 року.  Віктор Орбан і його партія Fidesz зацікавлені отримати найбільше місць.
      Також, у листі Орбан зробив гучну заяву: “Ми угорці стоїмо перед великими можливостями. Після скромних років грядуть роки зростання нації та гордості свого народу. Переконаний, що це не тільки в Угорщині, але й на всій території Карпатського басейну угорською мовою будемо писати наше майбутнє”.
         Прозвучала думка про звязок угорців, який не обірвати кордонами. Та, що всі угорці повязані між собою спільною культурою, спільними цілями та завданнями і тому можуть приймати спільні рішення.
           У будь-якому випадку ми стоїмо перед великим дипломатичним скандалом, який окремі особи хочуть перетворити в Кримський сценарій.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Україна,Угорщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.