Росія повинна нести відповідальність за агресивні дії в Україні

8 декабря 2017, 15:34
Владелец страницы
0
94
Росія повинна нести відповідальність за агресивні дії в Україні

Російська Федерація повинна нести повну відповідальність за свої агресивні дії в Україні

     Голова Міністерства закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс заявив, що Російська Федерація повинна нести повну відповідальність за свої агресивні дії в Україні та засудив погіршення ситуації з правами людини в окупованому Криму.
     Про це він заявив у промові на засіданні Ради міністрів ОБСЄ у Відні, передає сайт МЗС Латвії.
    Рінкевичс зазначив, що українське питання має залишатися в центрі порядку денного ОБСЄ, враховуючи важливу роль організації в справі запобігання та вирішення конфліктів.
    "Неприйнятно, що у окремих держав-учасників ОБСЄ фундаментально суперечливе розуміння основних принципів і цінностей, про що свідчить агресія РФ щодо України, ігноруючи незалежність, єдність, суверенітет і територіальну цілісність України",– заявив він.
      Також дипломат висловив стурбованість з приводу погіршення стану з правами людини в Криму, особливо з обмеженнями прав людини і основних свобод кримських татар з початку здійснення РФ анексії Кримського півострова.
     "Росія повинна нести повну відповідальність за свої агресивні дії в Україні", – переконаний Рінкевичс.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: агрессия,Литва,МЗС,агрессия России
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.