Росія повинна нести відповідальність за агресивні дії в Україні

08 грудня 2017, 15:34
Власник сторінки
0
98
Росія повинна нести відповідальність за агресивні дії в Україні

Російська Федерація повинна нести повну відповідальність за свої агресивні дії в Україні

     Голова Міністерства закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс заявив, що Російська Федерація повинна нести повну відповідальність за свої агресивні дії в Україні та засудив погіршення ситуації з правами людини в окупованому Криму.
     Про це він заявив у промові на засіданні Ради міністрів ОБСЄ у Відні, передає сайт МЗС Латвії.
    Рінкевичс зазначив, що українське питання має залишатися в центрі порядку денного ОБСЄ, враховуючи важливу роль організації в справі запобігання та вирішення конфліктів.
    "Неприйнятно, що у окремих держав-учасників ОБСЄ фундаментально суперечливе розуміння основних принципів і цінностей, про що свідчить агресія РФ щодо України, ігноруючи незалежність, єдність, суверенітет і територіальну цілісність України",– заявив він.
      Також дипломат висловив стурбованість з приводу погіршення стану з правами людини в Криму, особливо з обмеженнями прав людини і основних свобод кримських татар з початку здійснення РФ анексії Кримського півострова.
     "Росія повинна нести повну відповідальність за свої агресивні дії в Україні", – переконаний Рінкевичс.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: агрессия,Литва,МЗС,агрессия России
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.