Майнінг крипто-валют: чим займається Державна судова адміністрація

18 сентября 2019, 15:48
Владелец страницы
0
24
Майнінг крипто-валют: чим займається Державна судова адміністрація

СБУ блокувала використання державною судовою адміністрацією шкідливого програмного забезпечення

Співробітники Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронцями викрили посадовців держпідприємства «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України на використанні шкідливого програмного забезпечення під час забезпечення функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем судових органів.

Оперативники спецслужби виявили, зафіксували та підтвердили матеріалами експертиз факти незаконного використання чиновниками держпідприємства «Інформаційні судові системи» (ДП «ІСС») шкідливого програмного забезпечення з функцією негласного отримання інформації. Під час досудового слідства профільними фахівцями встановлено використання потужностей комп`ютерного обладнання держструктури для роботи сторонніх Інтернет-сайтів. Співробітники СБУ також задокументували, що зловмисники використовували серверне обладнання ДП «ІСС» для незаконного майнінгу крипто-валют. За попередніми висновками експертів, дії службовців завдали значних збитків державному бюджету України.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій за місцями проживання зловмисників правоохоронці отримали вичерпну доказову базу протиправної діяльності, зокрема, виявили встановлене на персональних комп’ютерах шкідливе програмне забезпечення.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 359, ч. 1 ст. 361 та ст. 361-1 Кримінального кодексу України двом фігурантам справи оголошено про підозри. Наразі тривають слідчі дії для встановлення всього кола осіб, причетних до протиправної діяльності.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: СБУ,криптовалюта,майнинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.