У Путіна проблеми з правлячою верхівкою Кремля.

4 сентября 2017, 12:45
Владелец страницы
менеджер
0
398
У Путіна проблеми з правлячою верхівкою Кремля.

У кремлівської верхівки є пів року, щоб усунути Володимира Путіна від влади.

Як повідомив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, значна частина політичної еліти РФ згодна залишити Донбас, за умови, що світове співтовариство закриє очі на окупацію Криму. Однак, Захід ніколи не визнає юридично анексію Росією Криму.

Піонтковський вважає, шо такий сценарій можливий, але за умови… , - «...це дуже важко зробити при живому Путіні, оскільки це втрата обличчя для нього. Тому очевидний такий розрив між Путіним і більшістю правлячої верхівки».

У кремлівської верхівки є пів року, щоб усунути Володимира Путіна від влади. В іншому випадку РФ очікує повне обвалення економіки і політичної системи, вважає Андрій Піонтковський.

Також він звернув увагу на те, що питання влади в Росії вирішуються не на виборах, а закулісно. "Ось ці два процеси - ультиматум Заходу з одного боку, і необхідність ухвалення рішення влади з іншого - викликають досить серйозну ситуацію всередині кремлівської верхівки. І зараз важко сказати, як вона буде розвиватися", - сказав політолог.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Крым,Кремль,элита,Донбас,сценарий,политолог,санкции против России
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.