Тернопільський громадський діяч закликає громади об’єднуватись (+ відео)

11 августа 2017, 08:56
Владелец страницы
1
212

Тарас Дяченко з тернопільського села Буцнів закликає громаду об’єднуватись і діяти гуртом.

Тарас Дяченко з тернопільського села Буцнів закликає громаду об’єднуватись і діяти гуртом.

Тарас Дяченко нещодавно балотувався на Голову буцнівської сільради. Але, за його словами, з ним вчинили за класичною рейдерською схемою – сплюндрували 12 голосів – як завжди: там куточок надірвано, там букви начебто стерлися, там до прізвища якоїсь закарлючки дописали, там алкоголіків за півлітру купили. Тож головою стала інша людина.

 

Тепер доводиться «пожинати плоди» того недружнього по відношенню до народу акту. Результат – ті люди, що за словами Тараса, сфальсифікували протоколи й зробили «ліве» рішення, вбивають село гірше за фашистів чи Мамая. Як бачимо, то вже наче тільки – но звільнили його після запеклих боїв, але буде й іще гірше.

 

То ж Тарас, як свідома й порядна людина, закликає народ об’єднуватись і самим наводити ладу в рідному селі. Бо в громади є такі повноваження й можливості, яких ані в поліції, ані в прокуратури, ані в народних депутатів нема.

 

Слава Україні!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Тернополь,Тернопіль,Тернопольская область,громада,Тернопільська область,Сергей Надал,Степан Барна,ініціативна громада,Українська Громада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.